Koch Chemie Top Star

Koch Chemie Top Star

Compare

Free Delivery From 100$

Product Quality Check

Free From Coronavirus

Share:
N/A

13,0090,00

Pitstop WordPress Theme

Need Help?
Call our expert
8 100 435 0543

Rivitalizim i plastikave te brendshme, gjysmë mat

Emulsioni premium i kujdesit për pastrimin e poreve të thella dhe freskimin e pjesëve plastike dhe gome si p.sh. konzolat, veshjet e brendshme, vulat, etj. Top Star krijon një siperfaqe natyrale afatgjatë, gjysmë shkëlqimi dhe mbron sipërfaqen përgjithmonë nga papastërtitë e reja dhe rrezatimi UV. Përbërësit aktivë të veçantë e mbajnë plastikën elastike, kanë një efekt antistatik dhe ofrojnë një pamje të re dhe tërheqëse. Me aromë të freskët. Me miratimin e Daimler.

Rekomandime për përdorim
Spërkateni në një sfungjer të butë dhe aplikojeni në mënyrë të barabartë në sipërfaqe. Lëreni të thahet dhe kur është e nevojshme fshijeni me një leckë mikrofibre.

Sasia

1L, 10L

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Koch Chemie Top Star”

Your email address will not be published. Required fields are marked *